ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

از زمان های دور تا به امروز زنان و مردان در تلاش بودند تا ظاهری زیبا داشته باشند. روش های زیادی با گذشت زمان وپیشرفت به وجود آمد که می توان به ساکشن غبغب اشاره کرد.بعضی افراد دارای غبغب بزرگ می باشند و یا در اثر بالا  رفتن سن غبغب برای آنها به جود می آید که در نامتعارف نشان دادن صورت بسیار موثر می باشد.غبغب باعث بدشکل شدن گردن می شود و شما می توانید با روش ساکشن غبغب دارای گردنی زیبا و جذاب شوید.

در عمل ساکشن غبغب چربی های زیر چانه به صورت کامل از بین می رود و پوست آن کاملا جمع می شود.این روش جدید ترین روش برای زیبایی چانه و گردن می باشد.انجام عمل لیپوساکشن غبغب باید توسط متخصصین پلاستیک حرفه ای و با تجربه انجام شود طی این عمل، سپس برش های ریز در زیر چانه داده می شود  ، تمامی چربی های اضافه تخلیه می شود پس از این کارها کشش پوست توسط پزشک انجام ی شود.

ساکشن غبغب-سایت خبری ازدیدما

قطعا به این موضوع رسیده اید که این روزها روش های مختلفی برای از بین بردن غبغب به دنیا معرفی شده که از نمونه مهمترین آنها، ساکشن غبغب می باشد. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده این است که چه دلایلی میتواند این مشکل را با خود به همراه آورد؟ اولین نکته ای که همواره به آن تاکید دارند، چاقی بیش از حد و تجمع چربی در ناحیه زیر گردن می باشد. هر چند که دلایل دیگری همچون افزایش سن و از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست از مهمترین عوامل افتادگی پوست در ناحیه زیر گردن محسوب می شود و میتواند این ظاهری ناراحت کننده را برای افراد پدید آورد.

ساکشن غبغب-سایت خبری ازدیدما

بدون شک میدانید که انجام عمل های زیبایی تا زمانی که مزایایی نداشته باشد، از طرف دکتر زیبایی پیشنهاد نمی شود و افراد نیز به سراغ استفاده از آن نمیروند. در اینجا بعضی از مزایای ساکشن غبغب را برای شما بیان می کنیم:

 • در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا موثری چربی ها را از بین می برد.
 • دوره ی استراحت و نقاهت قطعا کوتاهی دارد.
 • برای از بین بردن غبغب نیاز به عمل های سنگین وجود ندارد.
 • اعتماد به نفس افراد قطعا پس از ساکشن غبغب و رسیدن به زیبایی که می خواستید دو برابر می شود.
 • این عمل صد درصد بی درد می باشد و نیاز به بیهوشی نیست.

ساکشن غبغب-سایت خبری ازدیدما

 • توجه داشته باشید که حتما برای انجام این جراحی لازم است با متخصص این رشته مشاوره داشته باشید و پزشک باید تشخیص دهد که این عمل برای شما مناسب می باشد یا نه.
 • یک هفته قبل از انجام ساکشن غبغب از خوردن قرص آسپرین پرهیز کنید.
 • پس از انجام کار ساکشن غبغب بهتر است که ماساژهای روزانه ای که پزشک به شما توصیه می کند را انجام دهید.
 • برای جلوگیری کردن از بروز هرگونه عفونت ، ضدعفونی و استریل را تا مدت یک هفته انجام دهید.
 • پزشک متخصص برای اینکه بازگشت مجدد نداشته باشید به شما روش هایی پیشنهاد می کند که لازم است که کاملا آنها را رعایت کنید.
 • پس از عمل احتمال دارد که احساس کوفتگی و درد ناچیز در ناحیه انجام شده داشته باشید که به سرعت تمام می شود.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا

You cannot copy content of this page

بستن
بستن