جراحی سینه

برای زنان داشتن سینه ایده آل و مناسب یک مزیت بزرگ است. ناراضی بودن زنان از سینه های خود باعث از بین رفتن اعتماد به نفس می شود و همین امر باعث شده تا جراحی سینه رونق بیشتری پیدا کند و زنان برای داشتن سینه ای مناسب و مورد نظر به عمل سینه رو بیاورند.این جراحی امروزه نه تنها بر زیبای زنان و مردان استفاده می شود بلکه باعث اعتماد به نفس افراد نیز می شود.

آشنایی با جراحی سینه

اگر از بزرگ یا کوچک بودن و یا افتادگی آن ناراضی هستید می توانید با یک پزشک و جراح پلاستیک مشورت کنید و در صورت تایید پزشک عمل را بر روی سینه خود انجام دهید.بسیاری از خانم ها در اثر بیماری های خاص مجبور به از دست دادن هر دو سینه خود می شوند، این افراد می توانند با جراحی سینه دوباره سینه های خوش فرم داشته و مشکل را حل کنند.

پروتز سینه

یکی از کارهایی که در میان مردم بسیار محبوب شده پروتز سینه می باشد که باعث بزرگ شدن و فرم دهی سینه می شود. به این شکل که یک جسم سیلیکونی با شکل و اندازه های متفاوت در سینه قرار می گیرد و باعث جذابیت سینه می شود.

جراحی سینه-سایت خبری ازدیدما

کوچک کردن سینه

یکی دیگر از جراحی های سینه کوچک کردن آنها می باشد. بسیاری از خانم ها به دلیل بزرگ بودن سینه احساس خارش و حساسیت می کنند و سنگینی سینه ها باعث آزار آنها می شود. این عمل باعث می شود تا سینه ها کوچک شود و این خانم ها اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند.

لیفت سینه

بسیاری از زنان به دلایل چاق و لاغر شدن سینه هایی افتاده پیدا کرده که فرم و زیبایی خود را از دست داده اند. این عمل به این افراد کمک می کند تا سینه های افتاده خود را احیا کنند و زیبای و خوش فرمی سینه ها را باز پس گیرند. دراین جراحی پوست اضافی سینه را بریده و باعث بالا رفتن سینه ها می شود. در جراحی سینه روش لیفت شما می توانید فرم سینه های خود را تغییر داهید. بسیاری از خانم ها دوست دارند تا نوک سینه های آنها رو به بالا باشد با لیفت سینه این تغییر امکان پذیر می باشد.

جراحی سینه-سایت خبری ازدیدما

تزریق ژل یا چربی

تزریق چربی به مناطقی از سینه که بد شکل و تقارن ندارد یکی از راه های خوش فرم کردن سینه ها می باشد. با این روش سینه ها بزرگ تر می شود. در این روش ابتدا از نواحی بدن که چربی دارد با فشار کم با دستگاه  لیپوساکشن چربی را می کشند و بعد از پاکسازی چربی آن را به سینه ها تزریق می کنند.

کوچک کردن سینه مردان

بعضی از مردان در سنین مختلف دارای سینه های بزرگی می شوند و ممکن است این سینه ها بسیار حساس و دردناک باشند. اما این سایزسینه ها ورزش و رژیم غذایی برطرف نمی شود و نیاز است که حتما با جراحی سینه قیمتی از آن را بردارند.توجه داشته باشید که این عمل باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا عوارض جانبی بدی به همراه نداشته باشد. قبل از هر تصمیمی در مورد پزشک خوب تحقیقات انجام دهید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا

You cannot copy content of this page

بستن
بستن