پالتو مناسب

پالتو مناسب شما چه پالتویی است؟

همان طور که می دانید امروزه با حجم زیادی از تولید پالتو روبرو هستیم که همه آنها هم می توانند شیک پوشی را به شما هدیه دهند و هم شما در برابر سرما محافظت کنند. البته باید بدانید که کیفیت پالتو بسیار اهمیت دارد و ما در اینجا می خواهیم شما را با انواع پالتو آشنا کنیم تا راهنمایی برای خرید پالتو برای شما شود.

نوع و کیفیت پارچه پالتو

پارچه های کشمیر که قیمت بالایی نیز دارد و با این حال که گرم نگاه می دارد بسیار پارچه سبکی است.

انتخاب دیگر شما می تواند پارچه های پشمی و ابریشمی باشد که از پوست بدن حیوانات تهیه می شود.پارچه های پشمی بسیار گزینه مناسبی می باشد چرا که به هیچ عنوان سرما را از خود عبور نمیدهد و در برابر سرما از شما محافطا می کند و این پارچه ها چندان سنگین و اذیت کننده نیستند.

پالتوی مناسب-سایت خبری ازدیدما

انتخاب پالتوی مناسب

یکی از لباس های مهمی که شما در فصل زمستان به آن احتیاج دارید پالتو می باشد. پالتو دو کاربر مهم دارد که اهمیستش را دو چندان می کند یکی زیبایی و شیک پوشی را در فصل زمستان به شما می دهد و دو این که در هوای سرد از شما محافظت می کند.

برای خرید یک پالتوی مناسب لازم است تا نکاتی را در نظر بگیرید تا بهترین پالتو را انتخاب کنید. ما امروز برای شما این نکات را بیان خواهیم کرد:

باید این را در نظر بگیرید که شما پالتو را برای مصرف روزانه می خواهید یا برای موقعیت های خاصی آن را لازم دارید.هنگام خرید توجه داشته باشید که پالتو آنقدر گرم باشد که شما بتوانید آن را به تنهای آن را بپوشید.

پالتو دو لایه یا تک لایه

بعضی از پالتو ها دو لایه هستند یعنی هم در برابر سرما محافظ هستند و هم بارندگی، هنگام این پالتوها توجه کنید که دقیقا سایز خود بخرید زیرا لازم نیست که در زیر آن لباسی بپوشید. اما اگر پالتو های یک لایه مثل بارانی را تهیه می کنید بهتر است خرید را جوری انجام دهید که بتوانید زیر آن لباس دیگری بپوشید.

پالتوی مناسب-سایت خبری ازدیدما

سایز پالتو

هنگام خرید پالتو دست هایتان را چند بار به جلو و عقب ببرید یا باز و بسته کنید، اگر احساس کردید قسمت ساعد شما کشیده می شود بدون شک انتخاب تان اشتباه است. آستین های پالتو باید به شکلی باشد که شما بتوانید در زیر آن لباس های ضخیم بپوشید. قد آستینتان نیز باید تا روی مچ دستانتان بیایدو آستین لباس شما از زیر آن دیده نشود. با پالتو بنشینید توجه داشته باشید که قیمت دامنی پالتوی شما هنگام نشستن نباید بالا برود. کلا چک کنید که در هیچ ناحیه آن احساس کشیدگی دیده نشود.

رنگ پالتو

انتخاب رنگ سلیقه ای می باشد اما بهتر است بدانید که رنگ های تیره بیشتر از رنگ های روشن گرما را جذب می کنند. می توانید از رنگ های قهوه ای، خاکستری و سرمه ای استفاده کنید. شما خیلی راحت تر می توانید رنگ های خنثی را با هم تطبیق داده و یک هارمونی شیک ایجاد کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =

دکمه بازگشت به بالا

You cannot copy content of this page

بستن
بستن